Wróżka online

wróżka Ksymena - wróżka online

Kiedyś, aby skorzystać z porady wróżki, należało udać się do niej – często wiele kilometrów od domu. Dzisiaj porady udzieli Ci zdalnie wróżka online.


Chyba wszyscy mamy dostęp do internetu

Życie cały czas zmienia się, mamy w nim coraz więcej ułatwień. Nic więc dziwnego, że również dostęp do wróżki stał się łatwiejszy. Nie trzeba wychodzić z domu a można uzyskać wróżbę. Może to być wróżba poprzez telefon, w mailu, nawet w smsie – to Ty decydujesz o formie odpowiedzi. Zamawiasz wróżbę online nie widząc wróżki.


Mniej skrępowania

Znika więc częste zakłopotanie i zażenowanie. Te często można zaobserwować przy spotkaniach osobistych. Bardzo często w gabinecie słyszę, że ktoś nigdy nie spodziewał się, że będzie czuł potrzebę skorzystania z porady wróżki a tu nagle powstała taka sytuacja, że zwyczajnie wydaje się mu to koniecznością. Online nie musisz się tłumaczyć. Zamawiasz po prostu wróżbę i czekasz na odpowiedź.


Łatwy dostęp

Wróżka online jest cały czas dostępna. O ile na rozmowę telefoniczną z reguły musisz się umówić lub zadzwonić w deklarowanych przez wróżkę online godzinach porad, to maila możesz wysłać o dowolnej godzinie z dowolnego miejsca. Jest to przecież dla Ciebie bardzo wygodne. Wróżbę możesz przeczytać z dowolnego urządzenia – telefonu, komputera lub tabletu i wracać do niej wielokrotnie. Gdy coś jest niejasne, możesz zadzwonić lub napisać i dopytać. Możesz ją przeanalizować za jakiś czas i ocenić w jakim stopniu się spełniła.


Taka sama wartość wróżby

Dla samej wróżby i procesu wróżenia nie ma znaczenia forma odpowiedzi. Z wróżby dowiesz się tego samego – czy ją usłyszysz osobiście, czy przeczytasz w mailu. Wróżka online tak samo jak, gdy była obok Ciebie, nawiąże kontakt z Twoją podświadomością oraz trafnie i poprawnie odczyta karty.


Wróżka online może więc być bliżej Ciebie!


Jakie formy wróżby online proponuję?

Wróżba pisemna – jako odpowiedź na konkretne pytanie lub dla bardziej wymagających wróżba poszerzona o numerologię.


Odpowiedź w smsie – to konkretna odpowiedź na Twoje pytanie.


Wróżba w filmie – gdy chcesz też zobaczyć sam proces wróżenia.


Wróżba telefoniczna – gdy wróżbę chcesz usłyszeć i wiesz, że będziesz dopytywać lub masz 2, 3, 4 konkretne pytania.

Telefoniczna sesja wróżb – gdy masz wiele pytań._______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Przeczytaj jak pracuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *