Co daje zabieg odcięcia toksycznej osoby?

zabieg odcięcia toksycznej osoby - Ksymena-Mistrz Reiki

Wchodząc w relacje, w związki z innymi ludźmi tworzymy sznury energetyczne – i jest to zupełnie normalne. W ten sposób powstają więzi między ludźmi. Chcielibyśmy, żeby z innymi łączyły nas więzy miłości, przyjaźni, sympatii, ale jednak nie zawsze tak się dzieje. Niektóre relacje są rozczarowujące, ewentualnie albo tak uzależniające, albo tak dla nas toksyczne, że chcielibyśmy je zakończyć. Pomocny w tym jest zabieg odcięcia toksycznej osoby.


Na czym polega zabieg?

Zabieg ten polega na przecięciu połączeń energetycznych między Tobą w wskazaną przez Ciebie osobą. Masz prawo do tego, żeby nie być narażonym na ataki tej osoby, na jej chęć ingerowania w Twoje życie. Czasami podejrzewasz, że jest ona wampirem energetycznym, bo po każdym spotkaniu z nią czujesz się osłabiony i zniechęcony do życia. Zdarza się, że chciałbyś o kimś zapomnieć, ale albo sam wracasz do tej osoby myślami, albo ona sama co jakiś czas pojawia się w Twoim życiu. Czas z tym skończyć!


Jak zareagujesz na zabieg?

Najważniejsze są pierwsze dni. Możesz mieć poczucie lekkiej dezorientacji lub braku. Być może codziennie w określonych okolicznościach myślałeś o tej osobie – gdy piłeś poranną kawę, gdy byłeś w określonym miejscu, gdy patrzyłeś na określony przedmiot… Nawyki zostają w podświadomości. Teraz nawykowo możesz mieć poczucie, że o czymś zapomniałeś, że powinieneś o czymś pomyśleć – o tej osobie. Nie staraj się jednak niejako na siłę szukać jej myślami, nie zastanawiaj się co robi ani gdzie jest. Tu potrzeba jest Twoja świadomość tego i silna wola. Po odcięciu będzie to stosunkowo łatwe. Znajdź sobie zajęcie, przeorganizuj dzień. Pilnuj, żeby nie odbudowywać tych połączeń energetycznych między Wami, które przed chwilą odcięłam. Nie chodź w miejsca, które przypominają Ci tę osobę. Wyrzuć przedmioty, które kojarzą Ci się z nią.


Co z tą osobą?

Ona również odczuje, że coś się zmieniło. Z mojej praktyki wynika, że czasami osoba odcinana zaraz po odcięciu kontaktuje się z Klientem. Podświadomie odczuwa, że coś zmieniło i chce przywrócić  połączenie energetyczne. Miej jednak świadomość, że nie po to, żeby budować wspólną przyszłość a zwyczajnie takie połączenie w jakiś sposób ją doenergetyzowało, pochlebiało jej, podnosiło samoocenę albo zwyczajnie była dla Ciebie wampirem energetycznym. W takim przypadku musisz być asertywny i zdecydowanie nie podejmować kontaktu.


Czy ta osoba się zmieni?

Nie da się kogoś zmienić – jeżeli ten ktoś sam tego nie zechce. Odcinana osoba jednak z pewnością zdecydowanie straci zainteresowanie Twoim życiem. Nie będzie miała ochoty zajmować się Tobą i Twoimi sprawami. Zniknie przecież toksyczne uwiązanie i jej potrzeba uczestniczenia w Twoim życiu. Jednak jej wolna wola nie zostanie złamana. Może czasami przypomnieć sobie o Tobie i zwyczajnie np. jeżeli jest złośliwa – zechcieć dokuczyć Ci, jeżeli ją doenergetyzowałeś – zabrać Ci trochę Twojej energii i życiowego optymizmu, jeżeli to Twój partner, który Cię porzucił – może potrzebować Twoim zainteresowaniem podbudować swoje ego i poczucie wartości. Unikaj kontaktów z tą osobą a jeżeli nastąpią – szybko ucinaj, nie podtrzymuj. Wiedz, że teraz będą one coraz rzadsze.


Co po odcinaniu?

Toksyczna dla Ciebie osoba zostaje odcięta a Ty pilnujesz, aby nie odbudowywać tego połączenia energetycznego między Wami. Jeżeli czułeś się zagrożony przez tą osobę, zakładam Ci ochronę energetyczną. Nie będzie ona długa, bo chodzi o to, żebyś nauczył się chronić sam. Jak? Czerwona nitka, zaprogramowany kryształ górski, wizualizacje, palenie świec w intencji odcięcia.


Pamiętaj, że masz prawo do spokoju w swoim życiu!

Pierwsze dni są krytyczne i czasami mogą być trudne, bo trzeba się pilnować. Potem jednak odzyskuje się spokój ducha – a to bezcenne.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Ochrona energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *