Co daje zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji?

zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji - wróżka Ksymena
Zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji to nie magia ani nie spętanie. Jego konsekwencją jest to, że partnerzy uświadomią sobie co do siebie czują i czy chcą być ze sobą nadal, uświadomią sobie obecny stan związku. Nie jest to rytuał a właśnie zabieg. Wykonuję go metodami znachorskimi – tak, jak robiły to nasze babki i prababki – oraz energią Reiki. Jestem Wielkim Mistrzem Reiki.
Jakie są konsekwencje zabiegu?

Nigdy do końca nie wiadomo co zadzieje się po takim zabiegu. Jedno jest pewne – zadzieje się  to, co jest dla Ciebie i Twojego partnera najkorzystniejsze. Zyskacie nowy początek, zaczniecie na nowo. Będziecie mogli łatwiej porozumieć się i wzajemnie zrozumieć. Jednak jak będą wyglądały Wasze relacje, zależy tylko od Was, bo przecież macie wolną wolę. Oznacza to, że bez Waszych starań nie będzie lepiej a po zabiegu lepiej może być, bo droga do tego zostaje oczyszczona.  Nadal będzie w Was pamięć łączących Was uczuć – o ile takie były przed zabiegiem. Nie będzie już jednak toksycznego uwiązania, lęku, zależności, poczucia winy. Gdy przed zabiegiem uczuć nie było, to zabieg ich nie wywoła. Uzdrowienie polega na tym, że uświadomicie sobie co naprawdę wzajemnie do siebie czujecie.

Efekty?

Gdy wysyłam Reiki jest gwarancja, że zadzieje się to, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Może nie zawsze to, czego aktualnie chcesz, ale właśnie to, co przyczyni się do Twojego najwyższego dobra. Czasami bowiem ludzie wikłają się w jakieś toksyczne i uzależniające relacje. Tkwią w nich, nie czują spełnienia, ale nie potrafią odejść. Łączy ich już nie miłość a sieć wzajemnych uzależnień, żal, zazdrość, przyzwyczajenie, poczucie winy… Gdy popłynie energia Reiki nie ma szans na to, żeby wytrwali w takich złych związkach, bo po zabiegu albo uświadamiają sobie swoją obecną sytuację, albo okoliczności zewnętrzne ułożą się tak, że związek nie przetrwa. Gdy jednak nadal jest nich wzajemna miłość do siebie, związek rozkwitnie na nowo.


Co więc może zadziać się po zabiegu?

Zabieg jest wykonywany zgodnie z wolą Boga i dla Waszego najwyższego dobra. Każdy z nas jest inny, Wasze relacje też są różne i dlatego nie ma tu jednej odpowiedzi. Z weryfikacji moich Klientów wynika, że różnie bywa – jedni ponownie zaczynają na nowo, wzajemnie sobie wybaczają, ale zdarzyło się, że osoba zlecająca po zabiegu uświadomiła sobie, że już nie chce być z tą drugą osobą. Nigdy więc nie wiadomo co się zadzieje. Zadzieje się bowiem to, co jest dla Was obydwojga najkorzystniejsze – a drogę do tego macie oczyszczoną.


Co po zabiegu?

Dobrze jest przez ok. 3 dni po zabiegu nie inicjować kontaktu z partnerem. Oczywiście gdy on sam będzie go szukać, nie unikać tego. Chodzi o to, żeby dać czas sobie i partnerowi na zorientowanie się co czujecie i czego chcecie. A w ciągu kilku dni po zabiegu zorientujesz się w jakim kierunku zmierza Wasz związek.


Życzę Wam tego, co dla Was najkorzystniejsze!

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Ochrona energetyczna

One thought on “Co daje zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji?

  1. Beata pisze:

    Zainteresowana jestem zabiegiem oczyszczania i uzdraeiania relacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *