Co daje zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji?

zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji - wróżka Ksymena

Zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji to nie magia ani nie spętanie. Jego konsekwencją jest to, że partnerzy uświadomią sobie co do siebie czują i czy chcą być ze sobą nadal, uświadomią sobie obecny stan związku. Nie jest to rytuał a właśnie zabieg. Wykonuję go metodami znachorskimi – tak, jak robiły to nasze babki i prababki – oraz energią Reiki. Jestem Mistrzem Reiki.


Jakie są konsekwencje zabiegu?

Nigdy do końca nie wiadomo co zadzieje się po takim zabiegu. Jedno jest pewne – zadzieje się  to, co jest najkorzystniejsze dla Ciebie, ale bez szkody dla Twojego partnera. Zyskacie nowy początek, zaczniecie na nowo. Będziecie mogli łatwiej porozumieć się i wzajemnie zrozumieć swoje potrzeby. Jednak to, jak będą wyglądały Wasze relacje, zależy tylko od Was, bo przecież macie wolną wolę. Nadal będzie w Was pamięć łączących Was uczuć – o ile takie były przed zabiegiem. Nie będzie już jednak toksycznego uwiązania, lęku, zależności, poczucia winy. Gdy przed zabiegiem uczuć nie było, to zabieg ich nie wywoła. Uzdrowienie polega na tym, że uświadomicie sobie co naprawdę wzajemnie do siebie czujecie.


Zabieg ten nie zmienia osobowości

Miej świadomość, że zabieg nie zmienia Waszych osobowości, nie wzbudza uczuć, jeżeli ich nie ma. On tylko zresetuje Wasze nastawienia względem siebie i pozwoli Wam sobie uświadomić czego tak naprawdę chcecie. Pomoże pozbyć się wzajemnego żalu i innych negatywnych emocji, ale nie sprawi, że Wasza relacja stanie się teraz inna, jeżeli sami o to nie postaracie się. Ja bowiem nie wpływam na czyjąś wolną wolę. Ja Was nie zmieniłam. Zyskujecie teraz nowy początek i od Was zależy co z nim zrobicie. Dobrze byłoby też zdobyć się na refleksję, że skoro dotychczasowy sposób Waszego działania oddalał Was od siebie, to należałoby coś w nim zmienić. Chodzi o to, żeby nie popełniać dotychczasowych błędów, żeby dobrze wykorzystać najbliższy czas. Oznacza to, że bez Waszych starań nie będzie lepiej a po zabiegu lepiej może być, bo droga do tego zostaje oczyszczona. 


Efekty?

Gdy wysyłam energię Reiki jest gwarancja, że zadzieje się to, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Może nie zawsze to, czego aktualnie chcesz, ale właśnie to, co przyczyni się do Twojego najwyższego dobra. Czasami bowiem ludzie wikłają się w jakieś toksyczne i uzależniające relacje. Tkwią w nich, nie czują spełnienia, ale nie potrafią odejść. Łączy ich już nie miłość a sieć wzajemnych uzależnień, żal, zazdrość, przyzwyczajenie, poczucie winy… Gdy popłynie energia Reiki, nie ma szans na to, żeby wytrwali w takich złych związkach, bo po zabiegu albo uświadamiają sobie swoją obecną sytuację, albo okoliczności zewnętrzne ułożą się tak, że związek nie przetrwa. Gdy jednak nadal jest w nich wzajemna miłość do siebie, związek rozkwitnie na nowo.


Co po zabiegu?

Każdy z nas jest inny, Wasze relacje też są różne i dlatego nie ma tu jednej odpowiedzi. Z weryfikacji moich Klientów wynika, że różnie bywa – jedni ponownie zaczynają na nowo, wzajemnie sobie wybaczają, ale zdarzyło się, że osoba zlecająca po zabiegu uświadomiła sobie, że już nie chce być z tą drugą osobą. Jak będzie u Ciebie? Zależy to od stanu Waszych uczuć i dobrej woli.


Gdy Twój związek jest karmiczny

Zabieg oczyści to, co na ten czas jest możliwe do oczyszczenia – poczucie żalu, krzywdy, zazdrości, winy, brak woli porozumienia. Nie oczyści jednak wzajemnej karmy – bo to nie jest możliwe. Po zabiegu nadal mogą kierować Wami jakieś programy z podświadomości. Jeżeli jesteś w związku karmicznym, tym bardziej rozważ zmianę swojej postawy wobec partnera, nie prowokuj podobnych do wcześniejszych okoliczności, zachowuj się inaczej. Na tym przecież polega przepracowanie karmy. Po zabiegu oczyszczania i uzdrowienia związku będzie Ci łatwiej.


Zalecenia

Dobrze jest przez ok. 3 dni po zabiegu nie inicjować kontaktu z partnerem. Oczywiście gdy on sam będzie go szukać, nie unikać tego, ale nie narzucać partnerowi swojej obecności. Jeżeli mieszkacie razem, to nie być cały czas koło niego a dać mu trochę przestrzeni. Chodzi o to, żeby dać czas sobie i partnerowi na zorientowanie się co czujecie i czego chcecie. A w ciągu kilku dni po zabiegu zorientujesz się w jakim kierunku zmierza Wasz związek.


Życzę Wam tego, co dla Was najkorzystniejsze!

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Ochrona energetyczna

Jeden komentarz do „Co daje zabieg oczyszczania i uzdrawiania relacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *