ZMIANY NUMEROLOGICZNE

Można całe życie przeżyć grając kartami, które daje nam los a można chcieć lepiej, inaczej, łatwiej… Umożliwiają to zmiany numerologiczne.

zmiany numerologiczne - wróżka Ksymena - wróżka-numerolog


Data urodzenia determinuje naszą drogę życia i określa rodzaj doświadczeń, które staną się naszym udziałem. W niej są zapisane nasze lekcje życiowe, wyzwania i ułatwienia przygotowane specjalnie dla nas po to, żebyśmy rozwijali się.Imiona i nazwiska nadane nam przy urodzeniu lub te, które sami przybraliśmy, wpływają na to jak odnajdujemy się we własnym życiu oraz jakie cele sobie stawiamy i czy mamy wewnętrzną determinację do tego, by je zrealizować. One determinują również to jak odbierają nas inni.


Numerologia zapisuje to wszystko liczbami. Liczby te mogą być harmonijne dobrane lub tworzyć dysonans. Zdarza się czasami i tak, że jedne liczby w naszym portrecie numerologicznym przeczą innym. W realnym życiu odczuwamy to jako niezgodność celów i dążeń, zaniżoną samoocenę, skłonność do nałogów, problemy z tworzeniem i utrzymywaniem relacji partnerskich. Może to również przejawiać się jako tworzenie sobie sztucznych problemów, brak odwagi i optymizmu, przegapianie życiowych szans albo nieumiejętność cieszenia się życiem.

portret numerologiczny - numerologia - harmonizacja portretu numerologicznego - zmiany numerologiczne - numerolog - wróżka KsymenaJaka jest rada? Należy dokonać zmian numerologicznych!Zmiany numerologiczne sprawiają, że zmienia się nasz wzorzec myślenia, zwiększa poczucie własnej wartości i otwartości na innych. Zwiększa się również nasze poczucie bezpieczeństwa życiowego, zadowolenia i szczęścia. Zyskujemy ponadto pełną równowagę emocjonalną. Jaśniej i śmielej wyznaczamy sobie cele i znajdujemy w sobie moc, by je zrealizować. Odważniej komunikujemy swoje poglądy i lepiej, pełniej realizujemy się w związkach lub czasami dopiero po zmianie numerologicznej jesteśmy w stanie stworzyć satysfakcjonujący nas związek. Ponadto realniej podchodzimy do wszystkiego, co niesie życie.


Co można zmienić?

zmiany numerologiczne - wróżka Ksymena - wróżka-numerolog


Rzecz jasna daty urodzenia zmienić nie można. Można jednak korygować imiona i nazwiska – z reguły dodając nowe imiona lub zmienić podpis wpływający przecież na nasze Przeznaczenie. Czasami wystarczy zwykła zmiana sposobu podpisywania, aby nasze życie stało się pełniejsze i byśmy mogli wreszcie cieszyć się z niego.


Zapraszam.

Portret numerologiczny

Lata Pustki

Numerologia dla firm

Korekta podpisu

Liczby