ZMIANY NUMEROLOGICZNE


Można całe życie przeżyć grając kartami, które daje nam los a można chcieć lepiej, inaczej, łatwiej… Umożliwiają to zmiany numerologiczne zaproponowane przez numerologa.Data urodzenia:

Data urodzenia determinuje naszą drogę życia i określa rodzaj doświadczeń, które staną się naszym udziałem. W niej są zapisane nasze lekcje życiowe, wyzwania i ułatwienia przygotowane specjalnie dla nas po to, żebyśmy rozwijali się.


Imiona i nazwiska:

Imiona i nazwiska nadane nam przy urodzeniu lub te, które sami przybraliśmy, wpływają na to jak odnajdujemy się we własnym życiu oraz jakie cele sobie stawiamy i czy mamy wewnętrzną determinację do tego, by je zrealizować. One determinują również to jak odbierają nas inni.


Podpis:

Podpis może wspierać osobowość człowieka lub jej przeszkadzać w realizacji. Jest ważny, bo przecież z niego właśnie wypływa Przeznaczenie.


Numerologia zapisuje to wszystko liczbami


Liczby te mogą być harmonijne dobrane lub tworzyć dysonans. Zdarza się czasami i tak, że jedne liczby w naszym portrecie numerologicznym przeczą innym. W realnym życiu odczuwamy to jako niezgodność celów i dążeń, zaniżoną samoocenę, skłonność do nałogów, problemy z tworzeniem i utrzymywaniem relacji partnerskich. Może to również przejawiać się jako tworzenie sobie sztucznych problemów, brak odwagi i optymizmu, przegapianie życiowych szans albo nieumiejętność cieszenia się życiem.


portret numerologiczny - numerologia - harmonizacja portretu numerologicznego - zmiany numerologiczne - numerolog - wróżka KsymenaJaka jest rada? Poprosić numerologa o zmiany numerologiczne!Zmiany numerologiczne sprawiają, że zmienia się nasz wzorzec myślenia, zwiększa poczucie własnej wartości i otwartości na innych. Zwiększa się również nasze poczucie bezpieczeństwa życiowego, zadowolenia i szczęścia. Zyskujemy ponadto pełną równowagę emocjonalną. Jaśniej i śmielej wyznaczamy sobie cele i znajdujemy w sobie moc, by je zrealizować. Odważniej komunikujemy swoje poglądy i lepiej, pełniej realizujemy się w związkach lub czasami dopiero po zmianie numerologicznej jesteśmy w stanie stworzyć satysfakcjonujący nas związek. Ponadto realniej podchodzimy do wszystkiego, co niesie życie.Co można zmienić?

zmiany numerologiczne - wróżka Ksymena - wróżka-numerolog


Rzecz jasna daty urodzenia zmienić nie można. Można jednak korygować imiona i nazwiska – z reguły dodając nowe imiona lub zmienić podpis wpływający przecież na nasze Przeznaczenie. Czasami wystarczy zwykła zmiana sposobu podpisywania, aby nasze życie stało się pełniejsze i byśmy mogli wreszcie cieszyć się z niego.


Zapraszam

Portret numerologiczny

Lata Pustki

Numerologia dla firm

Korekta podpisu

Liczby