ZMIANY NUMEROLOGICZNE


Można całe życie przeżyć grając kartami, które daje nam los a można chcieć lepiej, inaczej, łatwiej… Umożliwiają to zmiany numerologiczne zaproponowane przez numerologa.


Zmiany numerologiczne to inaczej harmonizacja portretu numerologicznego. Polega to na wprowadzeniu do Portretu numerologicznego nowego imienia lub pseudonimu.


zmiany numerologiczne - wróżka Ksymena-numerolog


Data urodzenia:

Data urodzenia determinuje naszą drogę życia i określa rodzaj doświadczeń, które staną się naszym udziałem. W niej są zapisane nasze lekcje życiowe, wyzwania i ułatwienia przygotowane specjalnie dla nas po to, żebyśmy rozwijali się.Imiona i nazwiska:

Imiona i nazwiska nadane nam przy urodzeniu lub te, które sami przybraliśmy, wpływają na to jak odnajdujemy się we własnym życiu oraz jakie cele sobie stawiamy i czy mamy wewnętrzną determinację do tego, by je zrealizować. One determinują również to jak odbierają nas inni.Podpis:

Podpis może wspierać osobowość człowieka lub jej przeszkadzać w realizacji. Jest ważny, bo przecież z niego właśnie wypływa Przeznaczenie.Numerologia zapisuje to wszystko liczbami


Liczby te mogą być harmonijne dobrane lub tworzyć dysonans. Zdarza się czasami i tak, że jedne liczby w naszym portrecie numerologicznym przeczą innym. W realnym życiu odczuwamy to jako niezgodność celów i dążeń, zaniżoną samoocenę, skłonność do nałogów, problemy z tworzeniem i utrzymywaniem relacji partnerskich. Może to również przejawiać się jako tworzenie sobie sztucznych problemów, brak odwagi i optymizmu, przegapianie życiowych szans albo nieumiejętność cieszenia się życiem.
Zmiany numerologiczne ułatwiają życie!


Zmiany numerologiczne sprawiają, że zmienia się nasz wzorzec myślenia, zwiększa poczucie własnej wartości i otwartości na innych. Zwiększa się również nasze poczucie bezpieczeństwa życiowego, zadowolenia i szczęścia. Zyskujemy ponadto pełną równowagę emocjonalną. Jaśniej i śmielej wyznaczamy sobie cele i znajdujemy w sobie moc, by je zrealizować. Odważniej komunikujemy swoje poglądy i lepiej, pełniej realizujemy się w związkach lub czasami dopiero po zmianie numerologicznej jesteśmy w stanie stworzyć satysfakcjonujący nas związek. Ponadto realniej podchodzimy do wszystkiego, co niesie życie.Co można zmienić?


Rzecz jasna daty urodzenia zmienić nie można. Można jednak korygować imiona i nazwiska – z reguły dodając nowe imiona lub zmienić podpis wpływający przecież na nasze Przeznaczenie. Czasami wystarczy zwykła zmiana sposobu podpisywania, aby nasze życie stało się pełniejsze i byśmy mogli wreszcie cieszyć się z niego.


Zapraszam

Liczby opisują nas i nasze życie