Rozkład partnerski

rozkład partnerski - wróżka Ksymena

Pytania o miłość i związek to chyba najczęstsze pytania do wróżek. Klienci chcą wiedzieć co czuje ta druga osoba, jakie ma nastawienia do tworzenia związku oraz plany na ewentualną wspólną przyszłość. Kompleksową wiedzę o tym da rozkład partnerski. Możemy zastosować go do relacji miłosnych, ale równie dobrze można nim sprawdzić nastawienia szefa czy koleżanki. Rozkłady partnerskie mogą być mniej lub bardziej rozbudowane. W tu prezentowanym zawarte jest chyba minimum tego, co w takim rozkładzie powinno być.

Ja zawsze rozkładam karty w ten sposób, że po prawej stronie czytam nastawienia osoby Pytającej, po lewej jej partnera. Jednak to oczywiście zależy od wróżki którą stronę przypisze komu.


Znaczenia pozycji kart w rozkładzie:

1 i 5 – co myśli

Z tych kart wyczytamy co partnerzy myślą o tworzeniu związku i o sobie nawzajem. To informacja o nastawieniu do tworzenia partnerstwa. Tu zobaczymy więc czy faktycznie chcą być razem.


2 i 6 – co czuje

Tu pokażą się uczucia obydwojga – o ile są. Zobaczymy czy są zaangażowani, czy relację traktują dość lekko.


3 i 7 – zamiary

Ta pozycja pokaże jakie partnerzy mają zamiary wobec siebie, co planują, jaki kolejny krok wykonają.


4 i 8 – postawa

Te karty pokazują co partnerzy sobie wzajemnie okazują. Przecież czasami czego innego chcą a co innego robią.


9 – przeszłość

Ta pozycja nie jest obowiązkowa w rozkładzie partnerskim, ale warto ją mieć, ponieważ może pokazać ewentualny problem – a obecne problemy mają przecież swe źródło w przeszłości.


10 – obecnie

Tu zobaczymy co tych dwojga ludzi łączy obecnie, co obecnie dzieje się między nimi.


11 – możliwa przyszłość relacji

Pozycja ta daje prognozę przyszłości. W prezentowanym rozkładzie to jedna karta, ale oczywiście można na tę pozycję położyć nawet 3 karty.


Jak interpretować rozkład partnerski?

Oczywiście można karta po karcie. Np. najpierw jedną stronę rozkładu, potem drugą a następnie część wspólną. Można porównywać: ich myśli, ich uczucia, ich zamiary. Najlepiej jednak chyba na rozkład partnerski spojrzeć kompleksowo a interpretację rozpocząć od tego, co najbardziej istotne lub co przyciągnie naszą uwagę.


Przykład interpretacji rozkładu partnerskiego

Pani Anna pyta: Czy jest szansa na odnowienie związku z Rafałem?


W rozkładzie nastawienia Pani Anny mamy po prawej stronie,
nastawienia Pana Rafała po lewej.

rozkład partnerski - wróżka Ksymena


Obecnie między nimi nic się nie dzieje – odwrócone 4 miecze. Nie mają ze sobą kontaktu, czują się samotni, ale na ten moment nie wiedzą jak wyjść z tej sytuacji. Karta odwrócona wskazuje, że nie jest to dla nich komfortowe. Pani Anna wprawdzie okazuje, że chętnie odnowiłaby relację – 2 denary – ale ona przecież nie ma sprecyzowanych oczekiwań i planów wobec Pana Rafała. Dla niej to, co było między nimi miało inną wartość, niż dla Pana Rafała. Stąd więc jej swego rodzaju beztroska i brak potrzeby określenia relacji. Pani Anna mogła nawet nie chcieć uświadomić sobie, że w pewien sposób bawiła się uczuciami Pana Rafała, bo nie brała na poważnie jego zaangażowania.

O co chodzi Pani Annie? Umiarkowanie. O bliskość duchową, dobre porozumienie, przyjaźń. Przypuszczalnie mają podobny ogląd świata i wyznają te same wartości. Przypuszczalnie świetnie potrafili porozumieć się na każdym poziomie. Jednak coś między nimi wydarzyło się takiego, co spowodowało obecne oddalenie i obecne wygaszenie relacji. 3 miecze pokazujące przeszłość mówią o zranieniu, poczuciu krzywdy, smutku, bólu, żałobie po stracie. 10 mieczy informujące o obecnej postawie Pana Rafała wskazuje, że to on został w przeszłości zraniony. Przypuszczalnie został odrzucony, przypuszczalnie Pani Anna jasno dała mu zrozumienia, że nie może spełnić jego oczekiwań.

Czego może oczekiwać Pan Rafał? A czego może oczekiwać zakochany mężczyzna? Król pucharów mówi przecież, że Pan Rafał kocha Panią Annę. Nie widzimy tego w rozkładzie wprost, ale przypuszczanie mógł oczekiwać stworzenia konkretnego związku, może sformalizowania relacji, może przynajmniej chciał poznać uczucia Pani Anny. Czy Pani Anna bowiem kocha Pana Rafała? Przypuszczalnie nie. Pani Anna chce z Panem Rafałem tylko miło spędzać czas. Nie jest gotowa na miłość, nie chce angażować się. W jej życiu jest przecież inny mężczyzna. Król denarów wskazuje na partnera życiowego, męża, być może ojca ich dzieci. Karta odwrócona wskazuje, że to może być obecny partner Pani Anny, z którym nie układa jej się najlepiej lub poprzedni, od którego ostatecznie nie odcięła się. Pani Anna nie może i mogła dać Panu Rafałowi tego, czego on oczekiwał – jej pełnego zaangażowania. Pani Anna dzieliła życie pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Chciałaby to robić nadal. Ona na ten moment nie jest w stanie podjąć decyzji którego z tych mężczyzn wybrać i z którym z nich być – 7 pucharów. Nie ma jasno sprecyzowanych planów na przyszłość. Tymczasem chce obydwu w swoim życiu. Przypuszczalnie to więc ich poróżniło i z tego właśnie powodu jest ich obecne oddalenie od siebie.

Wydaje się, że Pan Rafał zaczyna zdawać sobie sprawę – odwrócone 9 mieczy – z tego, że jego marzenia nie ziszczą się a Pani Anna nie spełni jego oczekiwań. Zdaje sobie sprawę z tego, że relacja z Panią Anną może być tylko na jej zasadach – czyli jako niezobowiązująca i nieokreślona. Daje sobie czas – 7 denarów – na zastanowienie co dalej. Skoro na pozycji pokazującej przyszłość położył się Sąd ostateczny należy wnioskować, że jednak Pan Rafał przystanie na warunki Pani Anny i odnowią relację. Wybaczą sobie wzajemnie, będą starać się nawzajem rozumieć swoje oczekiwania i potrzeby, rozpoczną nowy wspólny cykl.


Nie tylko relacje miłosne

Rozkład partnerski pokaże wzajemne nastawienia w dowolnej relacji. Możemy wykorzystać go do sprawdzenia nastawień przełożonego czy kolegi. Wtedy nie będziemy szukać czy kochają a czy są uczciwi, czy są nastawieni na partnerstwo, czy może realizowanie swoich celów w tej relacji.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Pytania do kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *