Spotkanie karmiczne

spotkanie karmiczne - wróżka Ksymena

Spotkanie karmiczne to umówione spotkanie dwojga ludzi – zaplanowane na poziomie Dusz przed wcieleniem. To znajomość, która pozostawi po sobie wyraźny ślad w życiu obydwojga osób.


Tak, każda znajomość jest w pewnym sensie karmiczna

Ludzi, których spotykasz obecnie, spotkałeś już kiedyś w jednym ze swoich wcześniejszych wcieleń. Czy to będzie mąż, dziecko, czy sprzedawczyni z ulubionego sklepu lub Twój lekarz rodzinny. Znasz tych ludzi, znasz Dusze. Nawet człowieka, który przypadkowo potrącił Cię na ulicy, też kiedyś spotkałeś. W tym rozumieniu każde spotkanie jest karmiczne. Inkarnujemy się przecież w grupie Dusz.


Zaplanowane spotkanie karmiczne

Termin spotkanie karmiczne rozumiany jest jednak jako spotkanie umówione, zaplanowane, wyznaczone Ci przez Twoją Duszę. Masz spotkać się z innym, znanym Ci z wcześniejszych wcieleń człowiekiem. Jego Dusza na to również przystała.


Po co?

Takie spotkanie ma na celu wzajemną naukę. Może ten człowiek ma Ciebie czegoś nauczyć, może Ty masz uczyć jego. Możecie też kończyć jakieś swoje sprawy, może przeżyć to, czego nie udało się przeżyć w poprzednim wcieleniu. To mogą być i relacje romantyczne – możecie związać się ze sobą. Mogą to być też relacje trudne, nieprzyjemne, czasami związane ze stratami. Na przykład biznes założony z partnerem karmicznym z pewnością nie uda się, tak samo jak trudno będzie z nim wygrać sprawę sądową.


Silne emocje

Zorientujesz się, że to ważna dla Ciebie relacja, bo już od jej początku do drugiej osoby czujesz albo wielką miłość, doświadczasz gwałtownego zauroczenia, czujesz silną więź albo irracjonalną niechęć, może nienawiść. Przecież w podświadomości – która w poprzednim wcieleniu była Twoją świadomością – masz pamięć poprzedniego Waszego spotkania.


Spotkanie karmiczne zmienia ludzi

Dlatego właśnie są to ważne spotkania. Ludzie zyskują nowe doświadczenia, nową wiedzę, może zauważają nowe możliwości. Zmienia się ich życie, zmieniają się oni sami. Z tego powodu spotkania karmicznego nie należy traktować jako zła koniecznego. Po nieuniknionym rozstaniu należy wystrzegać się pielęgnowania w sobie żalu, nie hodować w sobie poczucia krzywdy. Należy zrozumieć, że tak miało być, bo sam to sobie zaplanowałeś przed tym wcieleniem. Tego właśnie chciałeś lub zgodziłeś się doświadczyć. Po tym masz być mądrzejszy. Po tym masz lepiej radzić sobie w życiu.


Spotkanie karmiczne nie oznacza związku karmicznego

Związek karmiczny zawiązujemy, żeby zrównoważyć sobie wzajemnie karmę. Spotkanie karmiczne jest po to, żeby uczyć się od siebie. Czego można nauczyć się? Miłości, ale też jak radzić sobie z odrzuceniem. Umiejętności poświęcania się dla innego człowieka, ale też asertywności. Współpracy w grupie, ale też umiejętności wyjścia z niej i postawienia na niezależność.


Spotkanie – oznacza, że na chwilę

Z reguły nie trwa długo. Związek romantyczny, będący spotkaniem karmicznym po czasie gwałtownej ekscytacji i fascynacji sobą, rozpada się. Spotkania karmiczne w pracy czy przy wspólnych przedsięwzięciach kończą się postanowieniem ograniczenia do minimum kontaktu z tym drugim człowiekiem. O ile związki karmiczne są z reguły trudne do zerwania, to spotkanie karmiczne może zakończyć się nagle i na trwałe. Z pewnością jednak pozostanie po nim jakiś ślad w naszej psychice i pamięci.


Skąd wiadomo, że to spotkanie karmiczne?

Będziesz to wiedział, bo już przy pierwszym spotkaniu z tą osobą doświadczysz silnych emocji – pozytywnych lub negatywnych. Ponadto można to zobaczyć w kartach. Zobaczy to numerolog przy porównaniu Waszych Portretów numerologicznych.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Porozmawiajmy o karmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *