Waga

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Waga - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaWaga ceni wokół siebie harmonię, zgodę, równowagę we wszystkich aspektach jej życia. Jest świetnym dyplomatą, strategiem, zawsze dąży do porozumienia i tego, żeby wszystkie strony były zadowolone. Jest zręczna w negocjacjach. Potrafi sprowokować kogoś – pochlebstwem, gestem, obietnicą – żeby zachowywał się tak, jak ona chce. Jest mało dynamiczna, ceni sobie wygodę, komfort, nie lubi męczyć się. Z równowagi jest w stanie wyprowadzić ją tylko ktoś bardziej zrównoważony, niż ona. Ceni ciekawy dialog, umie słuchać. Jest wrażliwa na piękno, ceni estetykę, ma dobry gust. Nie umie być samotna, musi być w parze – a partnerów potrafi zmieniać bardzo często.


Horoskop tygodniowy od 4 do 10 marca


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu poszerzysz swoje horyzonty umysłowe – może czegoś nauczysz się, może dowiesz. Bardzo możliwe, że informacje lub ludzie przybędą zza granicy. W tym tygodniu uda Ci się sfinalizować coś, co już długo czekało na zakończenie. Pamiętaj, finał niekoniecznie musi być taki, jakiego oczekiwałaś. Przyglądaj się więc wydarzeniom i okolicznościom, żeby go nie przeoczyć. Generalnie jednak to będzie tydzień, w którym poczujesz, że żyjesz. Będzie przepełniać Cię optymizm, że ze wszystkim sobie poradzisz.


Rada:

Bądź silna, odważna, dumna, nie okazuj lęku i słabości. Nie obawiaj się pokazać swojej kobiecości, namiętności i swojego magnetyzmu. Kontroluj siebie i sytuację. Będziesz wygrywać dopóki Twoje działanie będzie wynikać z wewnętrznej mądrości a nie brawury.


Ostrzeżenie:

Pogoń za dobrami materialnymi, dbanie jedynie o własny komfort życia, przeświadczenie, że najważniejsze są w życiu pieniądze sprawią, że zostaniesz sama. Spełnienie materialne powinno iść w parze ze spełnieniem emocjonalnym.


Szansa na:

nową miłość, nowe zauroczenie, nowy związek, wyznanie uczuć, szczerą rozmowę o uczuciach, wzajemne zaufanie, spełnienie marzeń, dobre porozumienie z każdym, kreatywne pomysły, popularność, dobre perspektywy, ciążę
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Horoskop

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby