Waga

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Waga - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaWaga ceni wokół siebie harmonię, zgodę, równowagę we wszystkich aspektach jej życia. Jest świetnym dyplomatą, strategiem, zawsze dąży do porozumienia i tego, żeby wszystkie strony były zadowolone. Jest zręczna w negocjacjach. Potrafi sprowokować kogoś – pochlebstwem, gestem, obietnicą – żeby zachowywał się tak, jak ona chce. Jest mało dynamiczna, ceni sobie wygodę, komfort, nie lubi męczyć się. Z równowagi jest w stanie wyprowadzić ją tylko ktoś bardziej zrównoważony, niż ona. Ceni ciekawy dialog, umie słuchać. Jest wrażliwa na piękno, ceni estetykę, ma dobry gust. Nie umie być samotna, musi być w parze – a partnerów potrafi zmieniać bardzo często.


Horoskop tygodniowy od 10 do 16 czerwca


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu nie będziesz mogła niczego traktować zbyt poważnie, bo wszystko będzie bardzo płynne a nic ostateczne i na zawsze. Raczej należałoby być elastyczną, starać się dostosować do sytuacji, płynąć z wydarzeniami a nie walczyć o udowodnienie jakiś swoich racji. W tym tygodniu to nawet nie będziesz wiedziała czy ją masz. Łatwo będzie Ci więc zmienić zdanie, kierunek działania, nawet relację. Do wszystkiego będziesz podchodziła na luzie, może nawet zabawowo. Uda Ci się połączyć przyjemne z pożytecznym – może więc zarobisz na jakiejś swoim hobby?


Rada:

Kieruj się uczuciami i swoją intuicją. Staraj się zrozumieć przede wszystkim siebie, ale też innych. Bądź wyrozumiała, współczująca, przyjacielska. Okaż uczucia tym, na których Ci zależy. Dbaj o własne poczucie bezpieczeństwa życiowego.


Ostrzeżenie:

Nawet gdy ktoś kreuje się na dojrzałego, nie oznacza to, że taki jest. Pod maską życzliwości i opanowania może kryć się ktoś impulsywny, egoistyczny, dwulicowy, bez skrupułów. Unikaj mężczyzn zazdrosnych i zaborczych. Nie pozwól traktować się przedmiotowo.


Szansa na:

nową miłość, nagłe zauroczenie, randkę, czyjś szlachetny gest, wielką własną kreatywność, pozytywne acz niezbyt długie przemiany w życiu, oderwanie się od codzienności, podróż
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Horoskop

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby