Waga

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Waga - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaWaga ceni wokół siebie harmonię, zgodę, równowagę we wszystkich aspektach jej życia. Jest świetnym dyplomatą, strategiem, zawsze dąży do porozumienia i tego, żeby wszystkie strony były zadowolone. Jest zręczna w negocjacjach. Potrafi sprowokować kogoś – pochlebstwem, gestem, obietnicą – żeby zachowywał się tak, jak ona chce. Jest mało dynamiczna, ceni sobie wygodę, komfort, nie lubi męczyć się. Z równowagi jest w stanie wyprowadzić ją tylko ktoś bardziej zrównoważony, niż ona. Ceni ciekawy dialog, umie słuchać. Jest wrażliwa na piękno, ceni estetykę, ma dobry gust. Nie umie być samotna, musi być w parze – a partnerów potrafi zmieniać bardzo często.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu będziesz miała bardzo praktyczne nastawienie do życia i swoich spraw. Ważne będzie to, co konkretne, rzetelne i czemu można zaufać – czy to będą nowe propozycje w sferze pracy, nowe przedsięwzięcie, czy nowa znajomość. Z jednej strony chętnie pomożesz, gdy będziesz mogła, ale nie pozwolisz wykorzystywać się i łatwo postawisz granice. Ważne będzie to, co Ty z tego będziesz miała – z pracy, z inwestycji, ze znajomości. Rozsądek i realne wartości – to motto na ten tydzień.


Rada:

Bądź pozytywnie nastawiona do życia i staraj się z niego czerpać dla siebie wszystko, co najlepsze. Niech Twoje działanie i jego motywy będą jasne i czyste a metody uczciwe  – ludzie na Ciebie patrzą. Jesteś w stanie osiągnąć to, czego chcesz.


Ostrzeżenie:

Kreowanie się na zwycięzcę – którym w tym momencie nie jesteś – wcale Ci nie pomoże. Nie popadaj w przesadę, nie oczekuj nadmiernych pochwał lub komplementów. Nie folguj sobie i swoim słabościom. Twoja próżność i samozadowolenie mogą przeszkodzić Ci w umocnieniu Twojej pozycji lub w zdobyciu czegoś więcej.


Szansa na:

pomoc uzyskaną od mężczyzny dojrzałego, mającego duże zasoby finansowe, wpływy oraz władzę, wynagrodzenie zasług, dobre decyzje finansowe, korzystne inwestycje, sukces materialny, awans
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Horoskop

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby